Інформація про роботу адміністративної комісії при адміністрації Інгульського району  за квітень місяць поточного року

Інформація  про роботу адміністративної комісії при адміністрації Інгульського району   за квітень місяць поточного року

Адміністративною комісією при адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради було розглянуто 37 протоколів про адміністративні правопорушення, з них переважна кількість –  34 протоколи за порушення ст.152 КУпАП (порушення «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві). Комісією винесено 37 постанов, з них 25 постанов про притягнення осіб до адміністративної відповідальності, 7 постанов про звільнення від адміністративної відповідальності шляхом винесення усного зауваження та 5 постанов про закриття справи. Кількість накладених штрафів на суму 13372  грн., сплачено у добровільному порядку 850 грн.

Адміністративна комісія при адміністрації Інгульського району у своїй діяльності ґрунтується лише на основі суворого додержання законності,  гласності, рівності учасників адміністративного процесу перед законом.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.