Закріплення депутатів за округами

Home / Закріплення депутатів за округами

Територіальний виборчий округ № 25 

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Авангардна: 1–47, 53; вул.Кругова: 47; вул.Південна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Чайковського: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11–17, 19–21, 23; пров.Авангардний, пров.Будівельників, пров.Залізничний, пров.Місцевий, пров.Мостовий, пров.Прорізний
м.Миколаїв – вул.Будівельників: 6–10; вул.1 Інгульська, вул.10 Поздовжня: 1Б–46, 48, 50, 52; вул.11 Поздовжня: 1 к.1–38/1, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.12 Поздовжня: 8, 10/12, 12, 14–18, 24, 26–26/1, 28, 30; вул.2 Інгульська, вул.3 Інгульська, вул.4 Інгульська, вул.4 Поздовжня: 1–29, 31, 33–35; вул.5 Інгульська, вул.5 Лінія: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 96, 98, 100–104; вул.5 Поздовжня, вул.6 Інгульська, вул.6 Поздовжня: 1–17; вул.9 Поздовжня: 1–1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21А–21Б, 23–23/1, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47/2; пров.1 Інгульський, пров.6 Круговий, пров.7 Круговий
м.Миколаїв – вул.Баштанська, вул.Троїцька: 2–54, 56, 58, 60, 62, 64–68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; вул.Кругова: 1–45/3, 49–95; вул.Легпромівська, вул.Піонерська, вул.2 Набережна: 1, 2А, 3, 3А, 3Б, 5А, 5Б, 7, 7А, 7/1, 9, 15, 17, 23, 27; вул.5 Лінія: 1–51, 53; пров.Кірова, пров.Крайній, пров.Наскрізний, пров.Середній, пров.Ясний, пров.1 Баштанський, пров.1 Кіровський, пров.1 Круговий, пров.1 Легпромівський, пров.1 Яровий, пров.2 Баштанський, пров.2 Кіровський, пров.2 Круговий, пров.2 Легпромівський, пров.2 Яровий, пров.3 Баштанський, пров.3 Круговий, пров.3 Легпромівський, пров.4 Баштанський, пров.4 Круговий, пров.4 Легпромівський, пров.5 Інгульський, пров.5 Круговий, пров.6 Інгульський, проїзд Кіровський, проїзд Садовий, Херсонське шосе: 2, 4, 6, 8, 10;
Миколаївський міський пологовий будинок №2

Територіальний виборчий округ № 26

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Південна: 52–70; просп.Богоявленський: 12, 12А, 14, 14А, 16, 16А, 18, 18/1, 20;
м.Миколаїв – вул.Батуріна, вул.Будівельників: 12, 14–22; вул.1 Лінія: 46–48; просп.Богоявленський: 4, 6, 8, 10, 10А;
м.Миколаїв – вул.Авангардна: 49–51, 53А; вул.Передова: 1–33/2, 35, 37, 39; вул.Чайковського: 2, 4, 6–6А, 8; просп.Богоявленський: 23, 25, 25А, 27, 27А, 29, 31, 33;
м.Миколаїв – вул.Анатолія Олійника: 2, 4, 6–24; вул.Залізнична: 1–8/1, 10, 12–24Б; вул.Передова: 34, 36, 38, 40–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–65А; вул.Південна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–17/1, 19, 21, 23, 25, 27–27А, 29, 48, 50; вул.Чайковського: 10; пров.Такелажний, пров.Передовий, пров.Південний, пров.Тимошенка, пров.Центральний

Територіальний виборчий округ № 27 

Концевой  Ігор  Олександрович, БЛОК  ПЕТРА  ПОРОШЕНКА  «СОЛІДАРНІСТЬ», вул.Театральна, 25  «а», щочетверга,  з  15.00-17.00

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – просп.Богоявленський: 3, 5, 7, 9, 9/3, 11, 13, 15, 17, 19; просп.Центральний: 261, 263, 265, 267, 295, 297, 303, 305, 309, 309/1, 311, 313, 315, 317;
м.Миколаїв – вул.10  Слобідська: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 29Б, 29/1, 30, 30А, 30В, 31, 31А, 31Б, 32, 34, 36, 36/1, 38; вул.Маршала Василевського: 30, 40, 44А, 46, 46А, 46Б, 49, 53, 53/1, 55, 55А, 57, 59, 59А; вул.Севастопольська: 159, 159/2, 161, 163, 165, 165А, 167, 169, 169А, 169А/1, 171, 173, 173А, 173/3, 175, 179, 179А, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 197, 197А, 199, 199А, 199В, 201, 203, 205, 205А, 205/1, 207, 209, 234, 234/1, 236, 238, 240, 244, 246А, 246А/1, 246Б, 248; вул.Погранична: 234, 236; вул.Чкалова: 189, 189А, 191, 193, 195, 196, 196/3, 198, 198/2, 198/3, 199, 200, 200/3, 202, 203, 204А, 204/2, 205, 206, 206А, 207, 208, 208А, 209, 209/1, 209/2, 212, 212А, 212Б, 212/1, 213, 213А, 214, 214Г, 215, 215А, 215Б, 215В, 215Г, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 228/1, 228/3, 230, 232, 234, 236, 238; пров.Глухий
м.Миколаїв – вул.Будівельників: 13–13А; вул.6  Слобідська: 46, 46А, 48, 48А, 50, 50А, 52, 54/1, 54/56, 58, 60, 60/2, 62, 64, 66, 66/1, 68, 68А, 68Б, 70, 70А, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 88А, 90, 90А, 92, 94, 94А, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108А, 108/4, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 120, 122, 122А, 124, 124/1, 124/2, 126, 126/1, 128; вул.Логовенка, вул.8  Слобідська: 54, 54/1, 56, 56А, 56/1, 56/2, 58, 63, 65, 67, 67А, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74А, 74/3, 75, 77, 77А, 79, 89, 91, 91/1, 93, 93А, 95, 97, 99, 99/1, 101; вул.Кузнецька: 184, 184А, 186, 188, 188А, 188Б, 190, 190/1, 201, 201А, 213, 213/1; вул.Погранична: 149, 151А, 153, 153/1, 155, 157, 210, 212, 212А, 212/1, 214, 216, 216А, 216/1, 218, 220, 220/2, 222, 224, 224А, 226, 228, 228А, 228/1, 230, 230А, 232, 238, 238А, 240, 240А, 242, 242А, 242Б, 242В, 244, 244А, 244Б, 246, 246А, 246Б, 248, 248А; вул.7 Слобідська: 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 47/1, 48, 49, 51, 51А, 51Б, 53, 55, 55А, 57, 59, 60, 61, 61/1, 61/3, 62, 63, 64, 65, 65В, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70А, 73, 73А, 75, 77, 77/1, 78, 79, 81, 81А, 83, 83А, 83Б, 85, 85А, 87, 87А, 87Б, 89А, 91; проїзд Внутріквартальний
м.Миколаїв – вул.Анатолія Олійника: 1, 3–3А, 5, 24/1–24/4; вул.Театральна: 2–25; вул.Залізнична: 26–66/1; вул.Передова: 52–52Д, 54, 56–56/3, 58–58/2, 60–60А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81–105А;

 

Територіальний виборчий округ № 28 

Картошкін  Костянтин  Едуардович «БЛОК  ПЕТРА  ПОРОШЕНКА  «СОЛІДАРНІСТЬ», адміністрація  Інгульського  району, пр.Богоявленський, 1,  Малий  зал,  2-й  та  4-й  вівторок  з  16.00-18.00,тел.49-46-34

Кучеревська  Тетяна  Валентинівна(помічник), «Опозиційний блок», адміністрація  Інгульського  району, пр.Богоявленський, 1,  Малий  зал, 1-а  п’ятниця  з  10.00-12.00,  3-а  п’ятниця  з  13.00-16.00,4-й  четвер  з  10.00-12.00 тел.72-18-48

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Миколаївська: 4–4А, 6–6А, 8–8А, 10–10А, 12–12А; вул.Південна: 72–76А; вул.1 Лінія: 15, 25, 27, 34–44; просп.Миру: 1–3, 5, 7–7/1;
м.Миколаїв – вул.Миколаївська: 1–3, 5, 7, 9, 11; просп.Миру: 4, 6, 8–16А, 18А, 20А–20А/1, 22, 24;
м.Миколаїв – вул.Театральна: 45–47А; вул.Миколаївська: 15–19А, 25–25А;
м.Миколаїв – вул.Молодогвардійська: 38, 40–40А, 42, 57–65; вул.Олега Кошового, вул.28 Армії
Миколаївська обласна дитяча лікарня

 

Територіальний виборчий округ № 29

Жайворонок  Сергій  Іванович, «Опозиційний блок», вул.Васляєва, 25, ЖЕК  № 11, 3-й  четвер  з  15-00-18.00, адміністрація  Інгульського  району, пр.Богоявленський, 1, Малий  зал,  4-й четвер з 15-00-18.00, тел. 53-54-81

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Енергетиків, вул.Залізнична: 96–102; вул.Кобера, вул.Космонавтів: 1–1А/2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–17/1, 19, 21, 23–23/1, 25–25А, 27, 29–29А, 31–31/1, 33, 35, 37–37А, 39–39Д, 41; вул.Старофортечна, вул.Чайковського: 36, 38, 40/1–40/2; пров.Кобера: 1–13Б; пров.Чайковського
м.Миколаїв – вул.Виноградна, вул.Віті Хоменка, вул.Залізнична: 9, 11; вул.Зелена, вул.Машинобудівна, вул.Січова, вул.Тепла, пров.Виноградний, пров.Зелений, пров.Кобера: 15–15Б; пров.2 Зелений, Блок-пост 230
Миколаївська обласна інфекційна лікарня
м.Миколаїв – вул.Залізнична: 68–94; вул.Космонавтів: 2–2А/1, 4, 6, 8, 10–10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–34/1, 36, 38, 40–40/1, 42–48, 50, 52, 54, 56А–56Б, 58; вул.Передова: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 107–137/1; вул.Чайковського: 28–28А, 30А, 32–35/2, 37, 39–39/1, 41–47; пров.Весняний, пров.Дружний, пров.Короленка, пров.Молодогвардійський, пров.Перемоги, пров.Полярний: 2, 4, 6, 8–8/2, 10, 12, 14, 16, 18–33А; пров.Праці, пров.Січневий, пров.Ювілейний, пров.1 Індивідуальний, пров.2 Індивідуальний, проїзд 1 Індивідуальний, просп.Богоявленський: 47, 49, 49А, 51, 51А, 53, 53А, 55;
м.Миколаїв – вул.Театральна: 25А–25В; вул.Молодогвардійська: 1–27, 28А–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–55; вул.Чайковського: 29–29/1, 31; пров.Полярний: 1, 2А–3, 5, 7А–7/1, 9, 11, 13, 15, 17; пров.Прогресивний, пров.Фестивальний

 

Територіальний виборчий округ № 30

Євтушенко  Володимир  Вікторович, «Опозиційний блок»  вул. Скульптора Ізмалкова,132, ЖЕД № 16, щочетверга з 16.00, помічник  – ЖЕД № 17,пр.Миру, 25  щочетверга  з 16.00

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Аеродромна, вул.Буревісників, вул.Горького, вул.Соколина, пров.Сонячний, просп.Миру: 68, 70А–70В; Дільниця жив.захисту
м.Миколаїв – вул.Китобоїв: 7; вул.Новозаводська: 4–10; просп.Миру: 62А, 70, 72;
м.Миколаїв – вул.Космонавтів: 49–49/1, 51–51А, 53–53/1, 55, 74; просп.Миру: 25;
м.Миколаїв – вул.Китобоїв: 2; вул.Космонавтів: 57–57А, 59–59А; вул.12 Поздовжня: 45; вул.225 км, вул.56 км, просп.Миру: 60–62, 64–66;

Територіальний виборчий округ № 31

Бурганенко  Олександр  Іванович, «Опозиційний блок»,  пр. Богоявленський, 1, адміністрація Інгульського району, 1-й вівторок з 10.00-12.00, 3-й  вівторок з 14.00-16.00

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Театральна: 27–33А, 35А; вул.Молодогвардійська: 28, 30–30А, 32–32А, 34–34А, 36; вул.Чайковського: 22, 26; просп.Богоявленський: 41, 41А, 43, 45, 45А;
м.Миколаїв – вул.Анатолія Олійника: 26–32; вул.Південна: 31А–31Б, 33–33Б, 35–35А, 37; вул.Чайковського: 18, 25, 27; просп.Богоявленський: 35, 37, 39;
м.Миколаїв – вул.Театральна: 35, 37–39; вул. Космонавтів: 60–64, 68; просп.Богоявленський: 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36, 38, 40, 42, 42А;
м.Миколаїв – вул.Анатолія Олійника: 34–42; вул.Південна: 39–39А, 41, 43, 45, 47, 49–49А, 51; просп..Богоявленський: 22, 24, 26А;

 

Територіальний виборчий округ № 32

Грозов  Артем  Анатолійович, «Опозиційний блок»,  ЖЕД №15, 2-й  вівторок 10.00-12.00,  ЖЕД №17, 2-й  вівторок з 13.00-15.00

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Космонавтів: 74А; вул.Новозаводська: 1А–2А; просп.Миру: 23А–23В, 25А, 27А–27В;
м.Миколаїв – вул.Миколаївська: 36–40; просп.Миру: 17, 19, 21–21Б;
м.Миколаїв – вул.Космонавтів: 66–66А, 68А; вул.Миколаївська: 20–24, 26–34А;
Миколаївська обласна офтальмологічна лікарня
Миколаївський обласний онкологічний диспансер

 

Територіальний виборчий округ № 33

Мішкур  Станіслав  Сергійович, «Опозиційний блок», адміністрація  Інгульського  району, Малий зал, 1-й та 4-й  вівторок місяця з  10.00-14.00, тел. 71-61-18

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Театральна: 49–51/1; вул.Миколаївська: 34Б; просп.Миру: 17А–17В, 19А–19В;
м.Миколаїв – вул.12 Поздовжня: 1–5А, 47–47А; просп.Миру: 42–46;
м.Миколаїв – вул.Генерала Свиридова: 37–40/1; вул.Скульптора Ізмалкова: 7, 132; вул.12 Поздовжня: 42–44А; просп.Миру: 26, 28–34А;

 

Територіальний виборчий округ № 34

Дюмін  Анатолій  Григорович, «Опозиційний блок»,  вул. Нагорна,87, ЖЕД № 14, 1-й четвер 14.00 -17.00; вул. Космонавтів,142, ЖЕД № 19, 4-й четвер  місяця, 14.00-17.00  тел. 24-01-15; 24-11-05,

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Квітнева: 4А; вул.Кірова: 220–240А; вул.Космонавтів: 136–140А, 152; вул.Нагірна: 11; пров.Першотравневий: 79А;
м.Миколаїв – вул.Електронна: 34, 36, 38, 40, 42, 57–59, 63–67А, 69–69А, 71–71А; вул.Енгельса: 12–12/1, 14, 16–16А, 23–23/1; вул.Андрія  Шептицького: 10, 12, 14, 16, 18–21/1, 23–23А, 25, 27, 29, 31–31/2; вул.Квітнева: 1–4, 5–7А; вул.Троїцька: 90–90/1, 92, 94, 96–96Б, 98, 100, 102, 104–106/1, 108, 110, 112, 114–114/1, 116, 118–118/1, 120, 122–122А, 124, 126, 128, 130–130Б, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152–162, 164–218А; вул.Волонтерська: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Космонавтів: 130А, 132А–132В/2, 134А; вул.Нагірна: 1–10, 12–36; вул.Новобузька: 1–88, 90, 91Б–92, 94–95/1, 98, 100А–100/2, 102–118, 124–128; пров.Першотравневий: 1–62, 64–78, 80–119; пров.Шевченка, пров.1 Нагірний, пров.2 Нагірний, пров.3 Нагірний, пров.4 Нагірний, пров.5 Нагірний, ст.Мішково
м.Миколаїв – вул.Космонавтів: 132, 134, 146–150, 154;
Миколаївська міська лікарня №3

 

Територіальний виборчий округ № 35

Римарь  Євген  Вікторович, «БЛОК  ПЕТРА  ПОРОШЕНКА  «СОЛІДАРНІСТЬ», філія  бібліотеки  ім.Кропивницькоговул.Казарського, 3-а, 1-й  четвер з 13.00-15.00

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Ганни Дівіної, вул.Гончарова, вул.Електронна: 1–33/1, 35–35А, 37–37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–55/3; вул.Енгельса: 1–11, 13, 15, 17, 19, 21; вул.Затишна, вул.Карла Маркса: 1–9А, 11, 13, 15, 17–17А; вул.Кінцева, вул.Кірова: 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81–89, 91, 93, 95, 97–97/1, 99, 101, 103, 107, 109–109Б, 111, 113, 115, 117–117/4, 119, 121, 123, 125–125А, 127, 129, 131, 133, 135–135/1, 137, 139, 141, 143, 145, 147–147/1, 149, 151–151/1; вул.Комінтерна, вул.Куйбишева: 1–97, 99, 101, 103, 105–105А; вул.Людмили Сталь, вул.Морська, вул.Побережна, вул.Східна, вул.Тиха, вул.25 років Жовтня, вул.7 з’їзду Рад, пров.Березневий, пров.Гончарова, пров.Електронний, пров.Затишний, пров.Комінтерна, пров.Куйбишева, пров.Морський, пров.Новий, пров.Петровського, пров.Побережний, пров.Східний, пров.Тихий, проїзд Побережний
м.Миколаїв – вул.Гаражна, вул.Казарського, вул.Олександра  Янати: 98, 100, 102, 104–104А, 106–130; вул.Захарія  Чепиги, пров.Гаражний, пров.Кагатний, пров.Казарського, пров.Річковий, пров.Чапаєва, пров.2 Казарський
м.Миколаїв – вул.Гоголя, вул.Новобузька: 89, 91–91А, 93, 96, 99, 101, 120; вул.Першотравнева: 109;

 

Територіальний виборчий округ № 36

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Горохівська, вул.Електронна: 44–44А, 46, 48, 50, 52, 54–54/1; вул.Енгельса: 18–18А, 20, 22, 24, 26, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–52; вул.Андрія  Шептицького: 22–22Б, 24, 26, 28–28А, 30, 32–69; вул.Квітнева: 8–51, 53–66; вул.Комунарівська: 29, 31, 33, 35–35А, 37, 39–128/1; вул.Листопадова: 1, 1/1–27, 29–51; вул.Нагірна: 37–86, 88; вул.Першотравнева: 1–108, 110, 112–119; вул.10 Лінія: 1, 3–3А, 5, 7, 9–9/1, 11, 13, 15–15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35; вул.9 Лінія: 1–32, 34, 36, 38; пров.Дорожній, пров.Енгельса, пров.Карла Маркса, пров.Квітневий, пров.Миролюбний, пров.Листопадовий, пров.Новоселів, пров.Селищний, пров.1 Новий, пров.6 Нагірний, пров.7 Нагірний
м.Миколаїв – вул.Троїцька: 163–163 (В/Ч А1836); вул.Космонавтів: 142–144; вул.Новозаводська: 14/1; вул.Першотравнева: 111; пров.Першотравневий: 63;
м.Миколаїв – вул.Електронна: 56–56А, 61, 68, 70; вул.Космонавтів: 140Б–140Г;

 

Територіальний виборчий округ № 37

Янков  В’ячеслав  Станіславович, «Опозиційний блок», адміністрація  Інгульського  району, пр. Богоявленський, 1, Малий зал 1-й  та 3-й  четвер з 15.00-19.00

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Вінграновського: 25, 27–27/2, 29–29/1, 31, 33, 35, 37–37А, 39, 41, 43–43А, 45, 56–63А; вул.Квітнева: 52; вул.Листопадова: 1А–1Б, 28;
м.Миколаїв – вул.Космонавтів: 102–122; вул.Нагірна: 87–87/1, 89–91;
м.Миколаїв – вул.Андрія  Шептицького: 22/1–22/2; вул.Космонавтів: 122А–130;

Територіальний виборчий округ № 38

Манзюк  Наталя  Іванівна, «Опозиційний блок»,   адміністрація Інгульського району, пр. Богоявленський, 1, каб. №1, 1-й і 3-й понеділок місяця  з 15.00 до 17.00

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Будівельників: 2–4; вул.Генерала Свиридова: 11–33; вул.Шкільна, вул.1 Лінія: 1–14/1, 16–24, 26–26/1, 28–28Б; вул.10 Поздовжня: 47, 49–49А, 51, 53–78; вул.11 Поздовжня: 39, 41, 43–43/1, 45, 47, 49, 51, 54–74/2; вул.12 Поздовжня: 32, 34, 36–36А, 40; вул.2 Лінія, вул.3 Лінія, вул.4 Лінія, вул.5 Лінія: 55, 57, 59, 61, 63, 65–95, 97, 99; вул.7 Поздовжня: 1–50, 52, 54, 56, 58–72; вул.8 Поздовжня: 1–28/1, 30, 32, 34–34/1, 36, 38, 40, 42–42/1, 44–52; вул.9 Поздовжня: 2, 4, 6, 8, 10, 12–12/1, 14, 16–16/18, 18, 20–20/1, 22, 24, 26, 28, 30, 49, 51, 53, 55, 57–71; пров.1 Лінії, пров.5 Лінії, проїзд А, проїзд Б, проїзд Г, Херсонське шосе: 1–1/3, 3–3А, 5, 7, 9–9/1, 11–25, 29–29А, 31, 33–37/39, 39, 41–45/1, 47, 49–51/1, 53–53/1, 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65–65А, 67, 69–69/4;
м.Миколаїв – вул.Ініціативна, вул.Китобоїв: 2А–6, 8–121/2; вул.Скульптора Ізмалкова: 70–130; вул.10 Лінія: 74, 76, 78, 80, 82–82А, 84, 86А–86/1, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100/1, 102, 104–131; вул.11 Лінія: 61–61/1, 63, 65, 67, 69, 71, 73/1, 75, 77–77/1, 79, 81–142; вул.12 Поздовжня: 9, 11, 13, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–39, 41, 52–80; вул.7 Поздовжня: 51–51А, 53, 55, 57, 74–112; вул.8 Лінія: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–86; вул.8 Поздовжня: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 54–90А; вул.9 Лінія: 97, 99, 101, 103–168; вул.9 Поздовжня: 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 73–97А; пров.Челюскінців, пров.1 Кільцевий, пров.1 Поперечний, пров.2 Кільцевий
м.Миколаїв – вул.Космонавтів: 80–82; просп.Миру: 46А–58;

 

Територіальний виборчий округ № 39

Гусєв   Олександр  Сергійович, «Опозиційний блок», вул. Космонавтів, 73, філія  бібліотеки №10,  щочетверга з 15.00-17.00

Опис меж територіального виборчого округу
м.Миколаїв – вул.Скульптора Ізмалкова: 1Б–1Г; Херсонське шосе: 26–28/1, 30, 32, 38, 40, 46–46/1, 48;
м.Миколаїв – вул.Космонавтів: 84–100; вул.12 Лінія: 77–135; Херсонське шосе: 71, 73, 75, 77–79, 81–81/1, 83, 85, 87–87/1, 89, 91, 93, 95, 97–101/1, 103–109;
м.Миколаїв – вул.Гмирьова, вул.Космонавтів: 67, 69–73А, 75–79; вул.3 Поздовжня: 21; вул.4 Поздовжня: 70, 72, 85–87; Херсонське шосе: 92, 94, 96, 102;
м.Миколаїв – вул.Генерала Свиридова: 7–7/1; вул.Скульптора Ізмалкова: 2–6А, 8–68; вул.1 Поздовжня, вул.10 Лінія: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14–14/1, 16, 18–18/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–73, 75–75А, 77, 79, 81, 83, 85–85А, 87–87А, 89, 91–91/2, 93, 95, 97, 99–99/1, 101, 103–103А; вул.11 Лінія: 1–60, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72, 74, 76, 78, 80; вул.12 Лінія: 1–75; вул.2 Поздовжня, вул.3 Поздовжня: 1–20, 22–28; вул.4 Поздовжня: 30, 32/34, 36–69, 71, 73–83; вул.6 Поздовжня: 42–87; вул.8 Лінія: 1–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–64/1; вул.9 Лінія: 33, 35, 37, 39–96/2, 98, 100–100А, 102; пров.Космонавтів, пров.1 Бульварний, пров.10 Лінії, пров.2 Бульварний, пров.7 Лінії, Херсонське шосе: 52, 54, 56, 58–58А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74, 76–76/78, 80, 82, 84–84/1, 86–86/1, 88, 90;