КОНКУРС “НАЙКРАЩИЙ ДВІР” (УТОЧНЕНА ІНФОРМАЦІЯ)

КОНКУРС “НАЙКРАЩИЙ ДВІР” (УТОЧНЕНА ІНФОРМАЦІЯ)
Адміністрація Інгульського району Миколаївської міської ради оголошує конкурс «Найкращий двір»
До участі в конкурсі запрошуються об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).
Конкурсна комісія враховуватиме:
1. Креативний підхід в організації прилеглої території;
2. Стан та зовнішній вигляд вхідних груп;
3. Благоустрій та облаштування зелених зон, квітників тощо.
4. Облаштування місць відпочинку біля під’їздів.
Моніторинг дворів ОСББ, які долучаться до участі у конкурсі, відбуватиметься протягом липня-вересня 2021 р., а остаточне рішення конкурсна комісія прийме після контрольного огляду у другій половині вересня – на початку жовтня поточного року.
ОСББ, які виявлять бажання взяти участь у конкурсі мають заповнити відповідну заяву (зразок додається) та зробити якісні фотографії двору, згідно конкурсних вимог («креативний підхід в організації прилеглої території, стан та зовнішній вигляд вхідних груп, благоустрій та облаштування прилеглої території, облаштування місць відпочинку біля під’їздів»). Заяву і фото потрібно надіслати на електронну адресу організатора (inguladm@mkrada.gov.ua), або ж, за бажання, доставити особисто в каб. №36, адміністрації Інгульського району за адресою: пр. Богоявленський, 1. Кінцевий термін подання заяв та фотографій – 14 вересня 2021 р.
Телефон для довідок – 0512-24-71-92.
ОСББ, яке переможе у конкурсі, отримає фінансову підтримку адміністрації Інгульського району на нагальні потреби благоустрою прибудинкової території, або ж, власне, будинку.
Шановні керівники ОСББ та жителі Інгульського району. Не залишайтесь осторонь. Лише спільними зусиллями ми зможемо зробити наш район та наше місто зручним, безпечним і привабливим.
Адміністрація Інгульського району Миколаївської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.