Рейд щодо дотримання карантинних заходів

Рейд щодо дотримання карантинних заходів

27 та 29 жовтня, відповідно до Постанов головного державного лікаря України  про  дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, організації роботи у закладах громадського харчування та  у  сфері послуг, працівниками відділу координації    торгівлі та підприємницької діяльності адміністрації Інгульського району спільно з представниками Держпродспоживслужби,  проведено обстеження об’єктів торгівлі продовольчих та непродовольчих товарів за адресами: вул. Космонавтів, 60-62-64 та пр. Богоявленський, 49-55.

За результатами роботи обстежено 26 об’єктів торгівлі та складено 4 адміністративних протоколи за ст.42 КУпАП – невиконання суб’єктом господарювання санітарного законодавства та  надано 9 приписів  про заборону приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері, що відповідно до  рішення регіональної комісії з питань ТЕБ і НС  при Миколаївській облдержадміністрації ( протокол №44 від 23.10.2020),  заборонена.

В ході обстеження суб’єктів господарювання  проінформовано про перехід до «червоної» зони епідемічної небезпеки та посилення контролю за виконанням протиепідемічних заходів на території міста Миколаєва.  Робота в даному напрямку буде тривати і надалі.

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.