Інформація про роботу спостережної комісії при адміністрації Інгульського району за перше півріччя 2020 року

Інформація про роботу спостережної комісії при адміністрації Інгульського району за перше півріччя 2020 року

До складу спостережної комісії, утвореної розпорядженням голови адміністрації Інгульського району від 21.04.2020 № 30р, входять 7 членів комісії, з них  4 – представники громадськості.

Протягом першого півріччя 2020 року проведено 5 засідань спостережної комісії, в яких брали участь співробітники Інгульського відділу поліції, Інгульського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області, члени громадського формування з охорони громадського порядку м. Миколаєва «Захист».

За звітний період до спостережної комісії за допомогою у соціальній адаптації звернулась 1 особа, звільнена з місць позбавлення (обмеження) волі, якої була надана необхідна консультативна допомога.

До спостережної комісії за перше півріччя 2020 року з установ виконання покарань надійшло 10 повідомлень про звільнення осіб з місць позбавлення (обмеження) волі, з них 4 повідомлення про умовно-дострокове звільнення. Станом на 18.06.2020 на обліку в спостережній комісії перебуває 9 осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, з якими члени спостережної комісії проводять виховну роботу.

Спостережною комісією налагоджена взаємодія з Інгульським районним відділом філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області, Інгульським відділом поліції, відділом сприяння зайнятості в Інгульському районі Миколаївського міського центру зайнятості, управлінням соціальних виплат і компенсацій Інгульского району, Центром реінтеграції бездомних громадян, громадським формуванням з охорони громадського порядку «Захист» м. Миколаєва, районною ланкою організації Товариства Червоного Хреста, Миколаївським обласним громадським молодіжним рухом «Пенітенціарна ініціатива» та іншими.

Голова та секретар комісії постійно здійснюють прийом громадян, засуджених та  звільнених з місць позбавлення (обмеження) волі.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.