Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Щороку, в перший день літа, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Саме тому соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є пріоритетною ланкою в роботі служби у справах дітей адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради. З метою забезпечення реалізації майнових та житлових прав таких дітей служба піклується про поліпшення їхніх житлових умов та соціальну підтримку.

Якщо в дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, відсутнє житло, то після досягнення нею 16-річного віку службою одночасно подаються клопотання для взяття таких дітей на соціальний квартирний та квартирний обліки. Зокрема, з початку року службою було подано 6 клопотань для постановки дітей на дані обліки, 1 дитину вже взято на соціальний квартирний та квартирний обліки.

Такі заходи дають можливість дітям пільгових категорій, після досягнення ними повноліття отримати соціальне або власне житло, а в разі відсутності такого –  грошову компенсацію за рахунок державної субвенції.

Крім того, після досягнення 18-річного віку всі особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за клопотаннями служби отримують грошову допомогу в розмірі 1810 грн.

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.