Робоча зустріч з громадськістю

Робоча зустріч з громадськістю

Сьогодні, 21 травня  в адміністрації Інгульського району відбулась робоча зустріч, у якій взяли участь: заступник голови адміністрації району Наталя Адубецька,  начальник Інгульського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Віталій Іванко, заступник голови спостережної комісії при Миколаївській облдержадміністрації Валентин Красіліч, член правління ВБО «Ініціатива заради життя» Валентина Ципляк, керівник проекту «Миколаївська Школа медіації» Лариса Клопова та профільні начальники відділів адміністрації району.

В ході зустрічі було розглянуто два питання:

  • впровадження медіації;
  • соціальний супровід осіб, звільнених з місць позбавлення (обмеження) волі.

Керівниця проекту «Миколаївська Школа медіації»  ознайомила присутніх про один із інструментів відновного правосуддя – медіацію. Цей підхід у розв’язанні конфліктів передбачає відновлення у сторін порушеного внаслідок конфлікту соціально-психологічного стану, соціальних зв’язків та стосунків, виправлення завданої  шкоди.

Другим питанням було розглянуто алгоритм спільній дій та активізації зусиль, спрямованих на соціальну підтримку осіб, які звільняються з місць позбавлення (обмеження) волі. Віталієм Іванко наголошено на необхідність створення партнерських відносин з громадськістю в напрямку забезпечення правопорядку та суспільної безпеки.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.