В органах пробації призупинено проведення особистого прийому громадян

В органах пробації призупинено проведення особистого прийому громадян

В умовах загальнодержавного карантину з метою запобігання поширення епідемії корона вірусної інфекції в усіх органах пробації призупинено проведення особистого прийому громадян.

Інгульський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області переведено в особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

При цьому більшість питань (окрім виконання визначених судом обов’язків) можна вирішити дистанційно – за допомогою телефонного зв’язку або через Інтернет.

Отримати інформацію довідкового характеру можна за телефоном:

0939827993 – начальник Інгульського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Іванко Віталій Георгійович.

Офіційне звернення можна направити на електронну адресу:
[email protected] або засобами поштового зв’язку на адресу: вул. 11-та Поздовжня, 45/2, м. Миколаїв, 54034.

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

З 18 березня 2020 року:
– скасовано групові заходи;
– відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;
– у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації рішеннями суду.

БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я!

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.