З метою виконання Закону України « Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тотолітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» адміністрацією Інгульського району було організовано та виконано демонтаж аншлагів (вивісок) зі старими назвами вулиць, що містять пропаганду комуністичного тоталітарного режиму. Роботи виконано по вулицям: О. Янати, Троїцька, Традиційна, Вінграновського.
Розпочато демонтаж аншлагів
![Розпочато демонтаж аншлагів Розпочато демонтаж аншлагів](http://inguldistr.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/11/0-02-05-6ca13666df00dbe562f2c3dd487d1357925534a1a212e4c20878faeadc1a292e_full-860x1147.jpg)
Залишити відповідь