В адміністрації Інгульського району, з нагоди святкування 229-ої річниці Миколаєва, вітали багатодітні сім’ї та дякували організаторам та учасникам виставки-презентації, що відбулася на вул. Соборній у День міста!
10 багатодітних родин Інгульського району отримали подарунки від міського голови та адміністрації. Працівники адміністрації Інгульського району, а також представники підприємств, установ, організацій отримали подяки за активну діяльність, співпрацю, участь в організації та проведенні святкування Дня міста.
Зокрема, подяки отримали: Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району, ЗОШ №27, творчий центр «Артландія», салон меблів Nicolas, гіпермаркет «Епіцентр».
Подарунки та нагородження до Дня міста!
![Подарунки та нагородження до Дня міста! Подарунки та нагородження до Дня міста!](http://inguldistr.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/41620615_2139351916329126_6937600118484893696_n-860x645.jpg)
Залишити відповідь